Tūrisms

vīnogas vīnogu dārzā

Vīna dārzi ir tūristu iecienītas apskates vietas visā pasaulē. Labi iekopti un raženi vīna dārzi priecē ne tikai ar iespēju pabūt ārpus pilsētas, bet arī ar gastronomisku baudījumu…

Apmeklētājus aicinām telefoniski saskaņot vizīti savlaicīgi. Paldies par sapratni! 

Apmeklējumu grupām un individuāli pieteikt

pa tālruni 28 609 399, vīnkopis Edgars Zihmanis

Sekojiet mums Vīnogu Dārza Facebook lapā – publicējam aktuālāko informāciju par ogu un stādu tirdziņiem un ekskursiju laikiem. Iepriekšpieteikšanās uz ekskursiju – obligāta (zvanot).

Maksa par ekskursiju un vīnogu vai vīna degustāciju ar uzkodām – EUR 5,- no personas. Maksa par ekskursiju un vīnogu un vīna degustāciju ar uzkodām – EUR 8,- no personas. Minimālā summa EUR 20,-

Ekskursijas ilgums ir viena stunda. Tās laikā apmeklētāji iepazīst vīnogu audzēšanas tradīcijas Latvijā, apskata un nobauda jaunākos sasniegumus vīnogu selekcijā, kā arī saņem padomu vīnogu audzēšanā un kopšanā.

Piedāvājam:

  • Vīnogu Dārza apskati un stāstījumu par daudzveidīgo vīnogu pasauli.
  • Nogaršot vīnogas. Priekšstats par Latvijā audzētām vīnogām krasi mainīsies, jo šādas ogas līdz šim varēja iegādāties tikai lielveikalos (kopā ar kārtīgu ķīmijas devu). Mūsu piedāvātajām šķirnēm ir lielas ogas – līdz 4cm diametrā, un milzīgi – līdz pat 1,5kg smagi ķekari, un tās ir tīras, aromātiskas un izcili garšīgas! Sezonas laikā piedāvājam nogaršot 15-20 vīnogu šķirnes.
  • Iegādāties garšīgāko vīnogu ogas un to stādus.
  • Izzināt vīndarīšanas noslēpumus un iemalkot pašdarinātu īstu sauso vīnogu vīnu.

Jūnijs ir vīnogu ziedēšanas laiks. Atkarībā no laika apstākļiem, ziedēšanas laiks par pāris nedēļām var mainīties.

No augusta sākas vīnogu ražas laiks, kad gatavojas agrās vīnogu šķirnes.

Pakāpeniski vienas šķirnes nomaina citas, tādēļ vīnogas ražo līdz pat oktobrim.

Vīnogu degustācija noris līdz pat pēdējām ogām.

Kroņauces „Vīnogu Dārzs” būtiski atšķiras no citiem vīna dārziem ar to, ka tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur tiek audzētas jaunākās lielogu vīnogu šķirnes un atlasītas labākās – piemērotas tieši Latvijas apstākļiem.

Ražas laikā Kroņauces „Vīnogu Dārzā” var apskatīt un nogaršot jauno vīnogu šķirņu sulīgās vīnogas, kas gozējas saulē dažādās krāsās – dzintara dzeltenas, rubīnsārtas, tumši zilas vai zaļas ar skaistu vaska apsarmi… Šo šķirņu ogas ir visdažādākās formas – izteikti garenas, ovālas, sirdsveida un apaļas! Vai jums garšo vīnogas bez kauliņiem? Arī šādas vīnogas ir mūsu vīna dārzā.

Visas šīs brīnišķīgās vīnogu šķirnes vislabākajā kvalitātē Latvijā audzē tikai Vīnogu Dārzs. Interesenti tiek laipni aicināti!

Comments are closed.